Naším mottem je individuální přístup k pacientům, tak abychom pro naše svěřence nebyli jen lékaři, ale i parťáky na celý život.

nas tym

Pozitivní zkušenost s našimi službami má nespočet majitelů  v Praze a Středních čechách.

MVDr. Dita Ciprová

MVDr. Dita Ciprová

Vystudovala Veterinární a farmaceutickou univerzitu v Brně, obor Veterinární lékařství. Během studia absolvovala praxe na veterinární klinice v Sušici. Po škole získávala praxi v oboru malých zvířat na různých pražských klinikách pro malá zvířata  (Veterinární klinika Vet Goby,  Veterinární klinika LiVet, Veterinární klinika Anima…).

V roce 2011 otevřela vlastní veterinární ordinaci ArtVET, kterou postupně vybavila nejmodernější veterinární diagnostickou a terapeutickou technikou, tak aby mohla nabídnout pacientům veškerý servis od diagnostiky po chirurgické zákroky.

Z oboru malých zvířat ji zajímá zejména dermatologie, endokrinologie, stomatologie, interní medicína a chirurgie měkkých tkání.

Ve volném čase se věnuje své fence Aby (Pointr), triatlonu a jízdě na motorce.

Zaměření: Všeobecná medicína, chirurgie, stomatologie

MVDr. Veronika Stárková (Bejblová)

MVDr. Veronika Stárková (Bejblová)

Vystudovala Veterinární a farmaceutickou univerzitu v Brně, obor Veterinární lékařství. Během studia na univerzitě absolvovala v oboru malých zvířat, mimo univrzitní praxe také praxi ve Vetcentrum Stodůlky a v naší ordinaci ArtVET, kde od ukončení studia pracuje.

Z oboru malých zvířat jí nejvíce zajímá chirurgie měkkých tkání, reprodukce, neurologie a interní medicína.

Kromě medicíny malých zvířat, se věnuje léčbě velkých  hospodářských i volně žijících zvířat – koně, skot, ovce, kozy, lesní zvěř. V těchto oborech absolvovala odborné stáže na univerzitních klinikách a externí terénní praxe. V rámci oboru reprodukce koní vlastní odborné Osvědčení pro umělou inseminaci klisen.

Ve volném čase se věnuje svým dvoum křížencům (Bárný a Rasty), cestování a sportu, zejména horolezectví a cvičení jógy.

Nadále se postgraduálně vzdělává prostřednictvím odborných seminářů a workshopů  pro veterinární lékaře a nově získané informace se snaží přenést do modernějších a šetrnějších léčebnéch postupů ušitých na míru každému zvířecímu pacientovi.

Zaměření: všeobecná medicína, chirurgie, medicína hospodářských zvířat

MVDr. Nikola Pánková

MVDr. Nikola Pánková

Vystudovala Veterinární a Farmaceutickou univerzitu v Brně, během studia absolvovala praxe na více předních pražských klinikách, včetně naší kliniky.

Po studiu nastoupila na internship (rotace po oborech kliniky: anesteziologie, oftalmologie, interna, chirurgie, neurologie, noční pohotovost) na Veterinární klinice Jaggy Praha. Po jeho dvouletém ukončení zde nastoupila jako veterinární lékař v oboru interní medicíny a prohlubovala především diagnostické a terapeutické řešení komplikovaných interních pacientů.

Ve volném čase se především věnuje svým dvou fenkám rhodéského ridgebacka, se kterými si užívá dlouhé procházky i tréninky noseworku, obedience a agility. Již 12 let se společně se svojí sestrou věnuje chovu stejného plemene.

Zaměření: interní medicína, cytologie, všeobecná medicína

MVDr. Renata Kovalčíková (Friessová)

MVDr. Renata Kovalčíková (Friessová)

Vystudovala VFU v Brně, fakultu Veterinární lékařství. Během studia absolvovala praxi na klinice malých zvířat na Veterinární univerzitě ve Vídni a letní praxe na Veterinární nemocnici Libuš.
Po ukončení studia nastoupila na veterinární kliniku Anima, kde pracovala až do svého odchodu na mateřskou dovolenou.
Od roku 2013 příležitostně spolupracuje s veterinární ordinací ArtVET, kde se stala od začátku roku 2020 stálým členem týmu.
V praxi se zaměřuje na ophtalmologii, stomatologii a preventivní chirurgické zákroky u koček.
Volný čas nemá, ale když není v práci věnuje se svým třem dětem, manželovi, dvěma fenkám anglického špringršpaněla a kočce.

MVDr. Hana Adamčíková (externí konzultant)

Zaměření: neurologie

Ordinační hodiny

 

dopoledne

poledne

odpoledne

PO

9 – 12

operace

14 – 20

ÚT

výjezdy

operace

14 – 18

ST

9 – 12

operace

14 – 20

ČT

výjezdy

operace

14 – 19

9 – 12

operace

14 – 19

SO

9 – 12

   

NE

Po domluvě

 

Spolupracujeme a doporučujeme:

Idexx - Veterinární laboratoř

Komora veterinárních lékařů

Státní veterinární ústav Praha

Veterinární a farmaceutická univerzita

Alavis - výživové doplňky

Hills - krmivo pro psy a kočky

BackHome - registr zvířat

Výcvik psů, psí hotel

Royal canin - krmení pro psy

Purina proplan - krmivo pro psy a kočky

Giom - doplňky stravy

Genomia - genetická laboratoř

Pet medic - Veterinární záchranná služba

Lékárna Zbraslav