MVDr. Dita Ciprová
více o mne zde »

Jsem tu pro Vás...

Ráda bych Vám představila veterinární ordinaci ArtVETa svůj přístup v péči o vaše domácí mazlíčky...


Aktuality

7.9.2019 ORDINACE ZAVŘENA

Z důvodu akce pořádané městkou částí Zbraslav (která zamezí příjezd, parkování a přístup do ordinace), bude ordinace v sobotu 7.9. 2019 zavřena.

(uzavírka ulic Zbraslavské náměstí, Elišky Přemyslovny, Na Baních U Národní galerie, Bartoňova a dále všechny křižovatky po trase. Objízdná trasa je vedena ulicí Strakonická)

 

Děkujeme za pochopení

Progesteron nově stanovíme během několika minut i o víkendu

Stanovení hladiny progesteronu a vhodných dní ke krytí je nyní možný přímo u nás v ordinaci

Monitor životních funkcí

S přáním hodně zdraví do nového roku Vám chceme představit náš nový přístroj, který zvýší bezpočnost anestezie vašich mazlíčků.

 

Služby

RTG, sono, rozbor krve, vyšetření moči, chirurgie měkkých tkání, interní, akutní medicína, dermatologie, stomatologie, gynekologie, andrologie, urologie, porodnictví, hospitalizace, výjezdy k pacientům, více zde »

Progesteron nově stanovíme během několika minut i o víkendu

09.08.2019

Stanovení hladiny progesteronu a vhodných dní ke krytí je nyní možný přímo u nás v ordinaci

 

 

Ať jste již dlouholetí chovatelé nebo plánujete první štěňátka, určitě oceníte možnost přesného termínování krytí, kterou vám můžeme nabídnout díky naší modernizované laboratoři přímo v ordinaci a třeba i o víkendu

 

Dále vám samozřejmě poskytneme veškeré služby související s březostí a porodnictvím -

diagnostiku problémů zabřeznutí, inseminace, odběry a vyšetřeni spermatu, genetická vyšetřeni, včasnou diagnostiku březosti, hlídání a vedení porodů, řešeni problematických a ztížených porodů konzervativní i chirurgickou cestou